SamsungMicro SD KartlarEVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB
SamsungMicro SD KartlarEVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB
SamsungMicro SD KartlarEVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB

EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB (Eu-Smg-002)

0,00
Fiyat : 506,25TL(KDV Dahil)
84,38TL 'den başlayan taksitlerle

EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB

EVO Plus microSD Hafıza Kartı 128 GB

 

 

İhtiyacınız olan tüm depolama alanı


Daha akıllıca bir tercih. Arttırılmış hız ve uyumluluk ile güvenilir bir performans sergiler. Devasa kapasitesi ile tonlarca medyayı telefonunuzda depolamanızı, el konsolunuza oyunlar yüklemenizi ve tabletinize çok daha fazla uygulama yüklemenize imkan verir. Sunduğu birinci sınıf hız ile aktarma işlemlerini kesintisiz bir şekilde güvenle gerçekleştirmenizi sağlar.

 

Hızlı ve akıcı


Büyük görevlerin üstesinden kolaylıkla gelin. EVO Plus ile devasa dosyaları bile 130MB/sn’ye kadar çıkabilen süper hızlı U3, sınıf 10 derecesine sahip aktarma hızları ile güvenilir ve hızlı bir şekilde aktarır. A2, V30 ve UHS-I Arayüzü sayesinde 4K videolar mükemmel şekilde kalmaya devam ederken büyük uygulamaları akıcı bir şekilde yükler ve çalıştırır.

 

Alanı genişletin ve daha fazla depolayın


Telefonunuzun sınırlarını kaldırın. 64GB, 128GB, 256GB veya muazzam 512GB kapasiteli kartlardan size en uygun olanı bulun. Farklı depolama boyutları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Depolama alanı için endişelenmenize gerek yok, artık tüm anılarınızı saklayabileceğiniz alana sahipsiniz.

 

Tam koruma altındasınız


Gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayan 6 dayanıklılık özelliği. EVO Plus’ın sahip olduğu su, ısı, X-ışını, manyetik alan, düşme ve aşınma dayanıklılığı ile maceralarınızı hayatın her alanına taşıyın. Eşsiz deneyimleriniz bu güvenilir tercihi hak ediyor. Ve hepsi de güvenle kullanmanızı sağlayan sınırlı garanti kapsamındadır.

 

Dünyanın 1 Numaralı Flash Belleği


Yalnızca 2003’ten beri dünyanın bir numaralı flaş belleğini üreten markanın sunabileceği bu üstün performansın ve güvenilirliğin keyfini çıkarın. Samsung, dünyaca ünlü DRAM ve NAND teknolojileri dahil tüm aygıt yazılımları ve bileşenleri kendisi üretmekte ve size güven veren kaliteyi sunabilmek için baştan sona entegrasyona olanak tanımaktadır.

 

Teknik Özellikler


Seri
EVO PLUS
 
Boyutlar (GxYxD)
15 x 11 x 1 mm
 
Ağırlık
Yaklaşık 0,25 g
 
Hız Sınıfı
U3, V30, A2