FantomToz Torbasız Elektrik SüpürgesiFantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge
FantomToz Torbasız Elektrik SüpürgesiFantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge
FantomToz Torbasız Elektrik SüpürgesiFantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge
FantomToz Torbasız Elektrik SüpürgesiFantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge
FantomToz Torbasız Elektrik SüpürgesiFantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge

Fantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge

0,00
Fiyat : 515,00TL(KDV Dahil)
85,83TL 'den başlayan taksitlerle

Fantom TR8600 1590W Toz Torbasız Süpürge, evin her yerinde mükemmel temizlik sağlayan birçok aparata sahiptir. Bu aparatlar ile seramik, parke, halı, yumuşak zeminler kusursuz şekilde temizlenir.
 

Fantom Toz Kapanı Multicyclone TR 8600 Toz Torbasız Süpürge

 

Fantom TR8600 1590W toz torbasız süpürge, yüksek emiş fırsatı ile evlerde toz bırakmayan markanın toz kapanı adını verdiği elektrik süpürgesidir. Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan süpürge, markanın en çok tercih edilen süpürgelerinden bir tanesidir.

Üstün Temizlik Performansı

Fantom TR8600 1590W Toz Torbasız Süpürge, evin her yerinde mükemmel temizlik sağlayan birçok aparata sahiptir. Bu aparatlar ile seramik, parke, halı, yumuşak zeminler kusursuz şekilde temizlenir. Saç, kedi/köpek/kuş tüyü, yemek kırıntısı ve diğer tüm tozlardan eser kalmaz. Fantom TR8600 1590W Toz Torbasız Süpürge, yüksek temizlik performansı ile hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanmak için idealdir.

Multi-Cyclone Teknolojisiyle Temiz Hava

Fantom TR8600 1590W Toz Torbasız Süpürge, Multi-Cyclone teknolojisi olan bir hazneye sahiptir. Bu hazne sayesinde tozlar hazneye yönlendirilirken dışarıya temiz hava çıkışı olur. Ev ve işyerlerinin hem zeminlerinin hem de havalarının temizlenmesi sağlanır. Üstelik bu siklonik toz haznesi tek bir hareketle çıkartılarak temizlenir.

Ürün Faydaları

Sahip olduğu birçok aparat ile evlerin/iş yerlerinin her yerinde üstün temizlik sağlar.
Multi-Cyclone teknolojisi ile ortamın havasının temizlenmesini sağlar.
Tek hareketle çıkarılabilen toz haznesine sahiptir.
360 derece dönen ön tekerlek ve hortum ile pratik bir deneyim sunar.
4,5 litrelik toz kapasitesi ile uzun süre temizlik fırsatı sağlar.
Teknik Özellikler

Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı : B / E / B 
Motor Gücü : 1590 W 
Ses Seviyesi (dB) : 89 dB
Süpürge Türü : Toz Torbasız

Kutu İçeriği

Kullanım kılavuzu ve garanti belgesinin de içinde bulunduğu kutudan siklonik toz haznesi, fırçalı süpürme gövdesi, kenar köşe süpürme aparatı, koltuk süpürme aparatı, 2 adet uzatma borusu ve hortum çıkmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Bir Marka

1988 yılında kurulan marka, kurulduğu günden beri küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makineleri üzerinde çalışmaktadır. Üretim yaparken uzun AR-GE çalışmaları sürdüren marka, kullanıcıların yaşamını daha kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Evinizde ve iş yerinizde kusursuz temizlik sağlayacağınız, yüksek emiş gücüne sahip bir elektrik süpürgesine sahip olmak istiyorsanız Fantom TR8600 1590W Toz Torbasız Süpürgeyi tercih edebilirsiniz.

• 1590 Watt

• Siklonik - Torbasız Temizlik

• Ayrılabilen Siklonik Toz Haznesi

• Tek Tuşla Toz Boşaltma Kolaylıgı

• 3 Litre Geni_ Toz Kapasitesi

• Şeffaf Siklonik Hazne

• Otomatik Kablo Sarma

• Yatay Dikey Park Özelliği

• 360° Dönebilen Hortum ve Ön Tekerlek

• Fırçalı Süpürücü Gövde

• Kenar Köşe Süpürücü Aparatı

• Koltuk Döşeme Süpürücü Aparatı

• Süpürücü Gövde Asma Aparatı

• 3 Yıl Garanti

                                           

Fantom TR8600 Toz Kapanı Toz Torbasız 1590 W Multicyclone Elektrikli Süpürge, yenilikçi teknolojik özellikleri ve kullanışlı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken bir modeldir. Hızlı ve etkili bir temizlik işlemi için tasarlanan Fantom elektrikli süpürge; yüksek emiş gücü ve üstün hareket kabiliyeti sayesinde beklentilere en iyi şekilde cevap verir. Parke, seramik, halı gibi sert ve yumuşak zeminler için ideal aparatlara sahip olan toz torbasız elektrikli süpürge; tozu, saçı, yemek kırıntısını, evcil hayvan tüyünü, maytları ve diğer yabancı maddeleri etkin bir şekilde temizler. Ev ve iş yerleri için oldukça uygun bir model olan Fantom TR8600 Toz Kapanı, kısa sürede yaşam alanlarınızı daha hijyenik hale getirmenize yardımcı olur.

Yenilikçi Teknoloji ile Ekstra Hijyen

- Fantom Multicyclone Elektrikli Süpürge, siklonik toz haznesi ile toz torbasız temizlik deneyimi sunar.

 - Yüksek emiş gücüne sahip olan elektrikli süpürge, üstün bir performans sağlar.

- Tozu havadan ayrıştırarak toz parçacıklarını Multi cyclone hazneye yönlendirir ve dışarıya temiz hava çıkışı olur.

- Özel olarak tasarlanan temizleme aparatları, süpürme işleminden daha etkin sonuçlar alınmasına yardım eder.

- Siklonik toz haznesi tek tuş ile kolayca çıkarılıp temizlenebilir.

- 360 derece dönebilen ön tekerlek ve hortum, yüksek hareket kabiliyeti sağlar.

- Fantom toz torbasız elektrikli süpürge yatay  park edilebilme özelliği ve 5 m'lik ideal kablo uzunluğu ile de öne çıkar.

Yüksek Performans ve Kolay Kullanım Sağlayan Özellikler

- 1590 Watt motor gücü

- Multi cyclonic filtreleme fonksiyonu

- Şeffaf siklonik toz haznesi

- 4,5 litre toz kapasitesi

- Otomatik kablo sarma

Fantom  Toz Torbasız Multicyclone Elektrikli Süpürge Kutu İçeriği

Fantom Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kutu içinde; siklonik toz haznesi, fırçalı süpürme gövdesi, kenar köşe süpürme aparatı, koltuk süpürme aparatı, 2 adet uzatma borusu, hortum, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte yer almaktadır.

Ana süpürme başlığı, hem sert hem de yumuşak zeminlerde kullanılmak için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrikli süpürgenin koltuk süpürme ve kenar köşe süpürme aparatları ise mobilya köşeleri, koltuk araları, perde, süpürgelik gibi  alanlarda ve eşyalarda detaylı bir temizlik işlemine yardım eder. Uzatma boruları ve hortum, toz partiküllerini ve diğer yabancı maddeleri şeffaf siklonik toz haznesine gönderir. 

Hayatı Kolaylaştıran Marka

1988 yılında bu yana küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makineleri alanında hizmet vermeye devam eden Fantom, Fanset Elektrikli Ev Aletleri Şirketi'ne bağlı bir markadır. Güvenilir ve kaliteli ürünleri ile uluslararası bir marka olmak için adımlar atan firma, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ürün çeşitliliği ile kullanıcıların yaşamını kolay hale getirmeyi amaçlayan başarılı marka; elektrikli süpürgeler, buharlı temizleyiciler, küçük ev aletleri, kişisel bakım ve ev gereçleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Fantom Toz Kapanı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Kullanımı

Fantom elektrikli süpürge, yüksek performans sağlayan teknolojik özellikleri ile gündelik yaşamı kolaylaştırır. Ergonomik tasarımı ile de ön plana çıkan elektrikli süpürgenin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

Makinenin uzatma boruları temizlik işlemi esnasında konforlu bir temizlik deneyimi sunar. Süpürgenin süpürücü başlığını boru ucuna ya da hortum sapına takarak süpürme işlemine başlayabilirsiniz. Makinenin emiş gücünü, tutma sapında yer alan havalandırma penceresini açıp kapayarak ayarlayabilirsiniz. Standart başlığı; halı, seramik, ahşap parke gibi zeminler için kullanabilirsiniz. Koltuk araları için koltuk süpürücü aparatı; duvar dipleri, süpürgelikler, mobilya köşeleri için ise kenar köşe süpürücü aparatı tercih edebilirsiniz. Toz haznesi dolduğunda hazneyi tek tuş ile makineden ayırıp tozu ve diğer partikülleri boşaltabilirsiniz.

Hijyenik bir temizlik sağlayan Fantom Toz Kapanı Toz Torbasız  Multicyclone Elektrikli Süpürge modelini tercih ederek daha sağlıklı yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

 

Eco Özelliği    Yok
Emiş Gücü Ayarı    Yok
Garanti Notu    Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Hepa Filtre    Yok
Motor Gücü (watt)    1590
Ses Seviyesi (dB)    89
Su Haznesi    Yok
Toz Hacmi (L)    3
Toz Haznesi    Var
Toz Torbası    Yok
Turbo Başlık    Yok
Ürün Rengi    Beyaz