Hilook Thc-B220-M Tvı AHD 1080P 3.6 Mm Sabit Lensli Ir Bullet Kamera

0,00
Marka : Hilook
Fiyat : 196,38TL(KDV Dahil)
* 35,68TL 'den başlayan taksitlerle

Hillok 2 MP CMOS Sensör, Dış ortam EXIR Bullet, 40 m IR, ICR, O.O1 Lux/F1.2, 12V DC, Smart IR, DNR, OSD Menü, IP66, 3.6mm Lens, HD-TVI / AHD / CVI / CVBS, Metal Kasa

Hilook Thc-B220-M Tvı 1080P 3.6 Mm Sabit Lensli Ir Bullet Kamera

 


HiLook THC-B220-M Özellikleri


2.0 MP CMOS Sensör

Dış ortam EXIR Bullet

40m IR, ICR, 0,01 Lux/F1.2

12 VDC, Smart IR, DNR, OSD Menü

IP66, 2.8/3.6/6mm Lens

HD-TVI / AHD / CVI / CVBS

Metal Malzeme


HiLook Güvenlik Kameraları, Haikon/Hikvision Garanti ve Güvencesiyle Hizmetinizde

Yüksek performans beklentiniz mi var? Uygun fiyat mı arıyorsunuz? Hilook’a bir göz atın.


Haikon/Hikvision’ın markası olan Hilook, kullanımı kolay, güvenilir, ekonomik ürün servis ve hizmetleri ile giriş seviyesi video izleme çözümleri sunarak, CCTV pazarını tam 12’den vuruyor.


HiLook IP Çözümler

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için iyi fiyat / yüksek performans oranı ile Hilook Serisi, uygun maliyet ile en ileri özellikleri sunar. Maksimum bant genişliği için H.265+ yüksek sıkıştırma teknolojisi, 4MP yüksek çözünürlüklü görüntüleme, gece görüşlü IR verimliliği için EXIR 2.0’ın yanı sıra zorlu ışık koşullarında renk ve parlaklığı dengelemek üzere “Geniş Dinamik Aralığa (WDR)” sahiptir.


H.265+ HIKVISION’a Özel Sıkıştırma Teknolojisi

H.265+ yüksek verimlilikte sıkıştırma teknolojisi ihtiyaç duyulan bant genişliğini düşürmekle kalmaz, depolama alanı gerekliliğini de azaltarak tüm sistem performansında %83’e kadar gelişme sağlar. H.265+ sıkıştırma teknolojisi izleme kayıt süresini, H264’e göre 4 kat, H.265’e oranla 2 kata kadar uzatabilir.


WDR – Mükemmel Görüntüler İçin Renk Düzeltme

Geniş dinamik aralık performansı, zorlu ışık ortamlarında, detayları kaybetmeden görüntünün tutarlılığını korur. Hilook Ip kameralarına entegre 120 dB WDR, kamera güneş ışığına doğrultulduğunda renklerin ekranda doğru görüntülenmesini sağlar. Bu tür ortamlarda geleneksel kameralar yalnız silüetleri kaydederken, önemli bazı görüntülerin kullanılamaz hale gelmesine neden olur.


EXIR 2.0 – Genişletilmiş IR Led Gücü

24 saat izleme söz konusu olduğunda, gece kayıtları ve karanlık ortamlar için kızlötesi görüntü önemli bir gerekliliktir. EXIR 2.0, gece görüşü için daha yüksek aydınlatma verimliliği sağlayarak kritik durum ve bölgeler için görüntüyü geliştirir. 500metre ve 4MP’ye kadar süper HD görüntülemenin birleşimi, zorlu uygulamalar için en yüksek performansı sağlar.


HiLook Analog Çözümler

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için iyi fiyat / yüksek performans oranı ile Hilook Analog Serisi, uygun maliyet ile en ileri özellikleri sunar. Maksimum bant genişliği için H.264+ yüksek sıkıştırma teknolojisi, 3MP yüksek çözünürlüklü görüntüleme, gece görüşlü IR verimliliği için EXIR 2.0’a sahiptir.


H.264+ HIKVISION’a Özel Sıkıştırma Teknolojisi

Hikvision, kodlamayı analiz ve optimize ederek, bant genişliği ve depolama alanı gereksinimlerini azaltmak üzere H.264+’ı geliştirdi. Yüksek verimlilik gerektiren H.264+, ihtiyaç duyulan bant genişliğini düşürmekle kalmaz, depolama alanı gerekliliğini de azaltarak tüm sistem performansında %50’ye kadar gelişme sağlar.


Daha Uzun İletim Mesafesi

Yüksek çözünürlüklü videonun yanı sıra iletim mesafelerinde de artış sağlayarak, daha büyük projeleri yönetebilir veya mevcut projelerinizi genişletebilirsiniz. Kullanıcılar HD 720P çözünürlük için 1200 metre, HD 1080P için 800 metre koaksiyel kablo ile görüntü alabilirler.


5-in-1 Hibrit Cihazlar

 

Hilook, geniş bir ürün yelpazesi ile çalışabilecek şekilde tasarlandı. Bu analog sistemin bir başka güçlü yanı olan geniş uyumluluk olanakları, yarattığı pek çok uygulama imkanı ile müşteri memnuniyeti sağlar. Hilook analog sistemi, HD-TVI, Analog, AHD, CVI ve IP kameralar ile uyumlu çalışır.