KingstonUSB Flash BellekKingston 128 GB Datatraveler Exodia USB 3.2 Flash Bellek
KingstonUSB Flash BellekKingston 128 GB Datatraveler Exodia USB 3.2 Flash Bellek

Kingston 128 GB Datatraveler Exodia USB 3.2 Flash Bellek (Eu-Usb-015)

0,00
Fiyat : 288,00TL(KDV Dahil)
48,00TL 'den başlayan taksitlerle

Kingston 128 GB Datatraveler Exodia USB 3.2 Flash Bellek

Kingston 128 GB Datatraveler Exodia USB 3.2 Flash Bellek

 

Hızlı Transfer Sağlar
Verilerinizi bu Kingston flash belleğe aktarırken ya da onda bulunan verileri başka bir cihazınıza aktarırken hiç zaman kaybetmeyeceksiniz. Çünkü hızlı transfer sağlayan bir flash bellektir.

Koruyucu Kapak
Kullanmadığınız durumlarda kapatabileceğiniz bir koruyucu kapağa sahiptir. Flash belleği çantanıza ya da cebinize koyduğunuzda anahtar, para gibi sert maddelerin ona zarar vermesini önleyecek ve uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Anahtara Geçirilebilir Halka
Flash belleğin uç kısmında bir adet halka bulunmaktadır. Bu halka sayesinde flash belleğinizi anahtarlığınıza tek hareket ile kolayca geçirebilir ve her zaman orada kalmasını sağlayabilirsiniz. Flash bellekler küçük boyutlu ürünler olduğu için sık kaybolabilirler. Bu halka kaybolma sorununun önüne geçecektir. Aynı zamanda belleğinizin hep yanınızda olmasını sağlayacaktır.

Yüksek Kapasite
128GB’ lık yüksek kapasiteye sahiptir. En yüksek boyutlu dosyalarınızı bile bu bellekte rahatça depolayabilirsiniz. Bütün verilerinizi tek bir bellekte depolamak işlem karışıklığını önleyecektir.

Küçük Boyut, Şık Tasarım
Kolay taşıma sağlayan minimum yapısının yanında çok sade ve şık bir görünüme sahiptir. Siyah rengi ve farklı seçenekleri bulunan ve kolayca takılarak kullanılabilen halkalar ile hoş bir görünüm oluşturur.

Teknik Özellikleri
USB versiyonu 3.2’ dir. Siyah renktedir. 128GB’ lık yüksek bellek kapasitesine sahiptir. İstediğiniz zaman çıkarıp takabileceğiniz bir kapağı mevcuttur.